Осцилографи 200 МГц

Загальна інформація

На цій сторінці представлені двоканальні та чотириканальні цифрові осцилографи зі смугою пропускання 200 МГц. Деякі моделі додатково містять до 16 цифрових каналів. Осциллографи 200 МГц можуть бути класичними настільними, портативними з живленням від акумулятора або USB приставки до комп'ютера.

Найфункціональніша серія, в якій є моделі зі смугою 200 МГц – це Tektronix MSO4. Осцилографи цієї серії оснащені великим сенсорним екраном з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів та інноваційним інтерфейсом користувача. Вони містять 4 або 6 аналогових каналів із підтримкою технології FlexChannel (до 48 цифрових каналів). Оцифрування сигналів виконується за допомогою точних 12-розрядних АЦП, а пошук рідкісних аномалій сигналів за допомогою технології DPO (більше 500 000 осцилограм в секунду). Крім того, будь-коли смугу пропускання цих осцилографів можна розширити до 1,5 ГГц за допомогою простої активації програмного ключа.

Ще одна професійна серія осцилографів, у якій є модель на 200 МГц – це Tektronix MDO4000C. Прилади цієї серії є унікальними тим, що містять вбудований аналізатор спектру до 6 ГГц. При цьому сигнали з аналогових і цифрових каналів цих осцилографів і сигнал з його радіочастотного входу точно пов'язані за часом, що дає можливість співвідносити події в частотній області з причинами, що їх викликають, у часовій області і навпаки.

З пропонованих USB осцилографів зі смугою пропускання 200 МГц найфункціональнішою серією є PicoScope 5000D. У серії PicoScope 5000D багато моделей, чотири з яких зі смугою 200 МГц. У цих осцилографів АЦП забезпечує апаратну роздільну здатність до 16 біт. Також варто звернути увагу на дуже великий обсяг вбудованої пам'яті, високу швидкість обробки осцилограм (до 130 000 шт/с) і те, що декодування та аналіз 20 послідовних протоколів входить у стандартну комплектацію.

Якщо потрібний класичний настільний осцилограф 200 МГц, зверніть увагу на серію Tektronix TBS2000B. А якщо віддаєте перевагу недорогим USB моделям, то зверніть увагу на серію PicoScope 3000D. Також рекомендуємо прочитати цю статтю: Як вибрати цифровий осцилограф.