Серія джерел змінної напруги та струму ITECH IT-M7700

Вибір експерта
Серія джерел живлення змінного струму ITECH IT-M7700

Короткий опис серії

Серія ITECH IT-M7700 розроблена для заміни схожої серії ITECH IT7300, яка випускається з 2015 року та зарекомендувала себе як чудові джерела змінного струму з повною потужністю до 3 кВА. У новій серії IT-M7700 збережені всі сильні сторони попередньої, плюс доданий цілий ряд удосконалень та інноваційних рішень, серед яких слід зазначити: великий набір типових форм сигналів для проведення різноманітних тестів, можливість додавання до вихідної напруги постійної складової (режим AC + DC), синхронна робота трьох джерел для формування трифазної напруги, суттєве зниження маси та габаритів.

Серія IT-M7700 включає 10 однофазних моделей з максимальною вихідною потужністю від 300 ВА до 3 000 ВА та програмованою частотою вихідних сигналів від 45 Гц до 1 000 Гц. Всі моделі містять вбудований генератор сигналів довільної форми, що дозволяє формувати як суто синусоїдальні сигнали, так і всі види спотворень, включаючи гармоніки, стрибки, провали, складні завади і т.д. Також усі моделі містять вбудований мультиметр, здатний вимірювати дванадцять основних параметрів вихідного сигналу. Детальні відмінності моделей серії дивіться в інтерактивній таблиці. Повний опис усіх характеристик, а також програму керування та драйвер для LabVIEW можна завантажити нижче на цій сторінці в розділі Документація.

Всі моделі серії

Серія ITECH IT-M7700 складається з десяти моделей, які представлені в цій інтерактивній таблиці. Ви можете виконувати сортування за будь-якою з характеристик, просто натискаючи на її назву в таблиці. Щоб переглянути всі характеристики певних моделей, додайте їх у порівняння.

Основні характеристики моделей серії ITECH IT-M7700
Модель
Максимальна вихідна потужність (AC)
Максимальна вихідна напруга (AC)
Максимальний вихідний струм (AC)
Кількість фаз (AC)
Роздільна здатність напруги (AC)
Роздільна здатність струму (AC)
Маса
Топ продажів
300 ВА 300 В (СКЗ) 3 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 5 кг
600 ВА 300 В (СКЗ) 6 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 5 кг
1 000 ВА 300 В (СКЗ) 10 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 9 кг
1 200 ВА 300 В (СКЗ) 600 В (СКЗ) 12 А (СКЗ) 6 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 10 мА (СКЗ) 12 кг
1 500 ВА 300 В (СКЗ) 15 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 9 кг
Знятий з виробництва
Рекомендована заміна: ITECH IT-M7723
3 000 ВА 300 В (СКЗ) 600 В (СКЗ) 30 А (СКЗ) 15 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 10 мА (СКЗ) 24 кг
300 ВА 300 В (СКЗ) 3 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 10 мА (СКЗ) 5 кг
600 ВА 300 В (СКЗ) 6 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 10 мА (СКЗ) 5 кг
Новинка
300 ВА 300 В (СКЗ) 3 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 5 кг
Новинка
Вибір експерта
750 ВА 300 В (СКЗ) 7,5 А (СКЗ) 1 100 мВ (СКЗ) 0,1 мА (СКЗ) 9 кг

Відмінності моделей серії

Більшість функцій серії IT-M7700 підтримуються всіма моделями, проте можливості деяких моделей відрізняються від базових.

Моделі, назва яких закінчується на L, найпростіші у серії. У них відсутня функція моделювання та аналізу гармонік. Також вони не мають вбудованої бази даних сигналів, включаючи 30 сигналів з гармонійними спотвореннями.

Моделі IT-M7723 і IT-M7724 не можуть послідовно підключатися для збільшення вихідної напруги і не можуть об'єднуватися для формування трифазної мережі. Зате вони мають два діапазони напруги і два діапазони струму, що збільшує їх можливості.

У моделей, назва яких закінчується на D, відношення пікового струму до середньоквадратичного досягає значення 6, тоді як у всіх інших воно дорівнює 3. Завдяки цій особливості джерела IT-M7722D і IT-M7723D краще підходять для тестування пристроїв з великими пусковими струмами.

Відеоогляд серії

Цей відеоогляд показує основні особливості серії джерел змінної напруги і струму ITECH IT-M7700. Подивившись цей відеосюжет, Ви зможете ознайомитися з різними можливостями цієї серії, основними технічними характеристиками та конструктивними особливостями.

Відеоогляд джерел змінної напруги та струму ITECH IT-M7700.

Вбудовані типові форми сигналів

Напруга на виході будь-якої моделі серії ITECH IT-M7700 формується за допомогою внутрішнього генератора сигналів довільної форми. Це дає можливість проводити всілякі тести, наприклад, імітувати різні режими роботи мережі змінного струму.

Крім синусоїдального сигналу, в меню всіх приладів (крім моделей L) можна вибрати 30 часто використовуваних форм вихідної напруги, включаючи: меандр, трикутник, пилку, різні види спотворень синусоїди, стрибки напруги, провали та багато іншого. На цьому малюнку показані деякі типові форми напруги, які можуть генерувати джерела серії IT-M7700.

Форми напруги джерел змінного струму ITECH IT-M7700
Деякі типові форми напруги, які можуть генерувати джерела серії ITECH IT-M7700.

Серед десятків форм сигналів, вбудованих у IT-M7700, варто відзначити імітацію стрибків та провалів мережі живлення. Ці типи тестових впливів часто використовуються для перевірки працездатності блоків живлення та інших пристроїв. Осцилограми реальних вихідних напруг джерел IT-M7700 при імітації стрибків та провалів показані на двох скріншотах нижче.

Формування стрибків напруги за допомогою ITECH IT-M7700
Формування стрибків напруги мережи живлення за допомогою джерела серії ITECH IT-M7700.
Формування провалів напруги за допомогою ITECH IT-M7700
Формування провалів напруги мережи живлення за допомогою джерела серії ITECH IT-M7700.

Генерація сигналів довільної форми

Як уже згадувалося вище, всі джерела серії IT-M7700 містять вбудований генератор сигналів довільної форми, що дозволяє формувати як суто синусоїдальні сигнали, так і всі види спотворень, включаючи гармоніки, складні завади і т.д. Крім того, можливе додавання до вихідної напруги постійної складової (режим AC + DC).

На цьому скріншоті показана осцилограма напруги, що формується, при зміні суто синусоїдального сигналу на прямокутний. Така різка зміна форми сигналу відбувається, наприклад, при перемиканні живлення пристрою з мережі змінного струму на безперебійник.

Зміна синусоїдальної напруги на прямокутну на виході ITECH IT-M7700
Різка зміна синусоїдальної напруги на прямокутну.

Ще одна корисна функція джерел IT-M7700 – це можливість задавати в межах від 0 до 360 градусів початкову і кінцеву фазу синусоїдального сигналу, що генерується. Це необхідно в багатьох типах тестів, наприклад, при вимірюванні пускових струмів електродвигунів та інших пристроїв.

Регулювання початкової та кінцевої фази сигналу на виході ITECH IT-M7700
Можна регулювати початкову і кінцеву фазу синусоїдального сигналу, що генерується.

Створення складних сигналів

Щоб максимально спростити завдання формування складних форм сигналів джерела IT-M7700 підтримують режим списку (LIST). У цьому режимі джерело змінює напругу на своєму виході у відповідності до списку заданих користувачем станів (всього до п'ятдесяти кроків).

Кожен крок може містити будь-яку із вбудованих форм сигналів або сигнал, заданий користувачем. Крок може бути повторений необхідну кількість разів. Крім того, для кожного з кроків можна індивідуально задати час наростання, час спаду, загальний час виконання та інші параметри. Цей режим дозволяє генерувати практично будь-яку форму сигналу.

Для прикладу, на цій фотографії показано, як змінювалася вихідна напруга джерела серії IT-M7700 при відпрацюванні списку з п'яти кроків. Зверніть увагу, що під час першого, третього та п'ятого кроків амплітуда напруги плавно наростала і плавно знижувалася (обидва ці параметри можна налаштовувати).

Зміна напруги за списком значень за допомогою ITECH IT-M7700
Приклад зміни вихідної напруги IT-M7700 під час відпрацювання списку з п'яти кроків.

Відеоогляд основних режимів роботи

У цьому відеоогляді показано два режими роботи компактних джерел змінної напруги та струму ITECH IT-M7700: режим роботи під керуванням комп'ютерної програми та режим ручного керування. Подивившись цей відеосюжет, Ви набагато краще орієнтуватиметеся в можливостях джерел даної серії, можливостях програми управління і зручності інтерфейсу користувача.

Відеоогляд основних режимів роботи джерел серії ITECH IT-M7700.

Програма керування джерелами живлення

Безкоштовне програмне забезпечення для комп'ютера, яке входить у комплект поставки, має потужні функції моніторингу та управління лабораторними джерелами живлення змінного струму серії ITECH IT-M7700. З його допомогою можна проводити повністю автоматичні випробування, виконуючи послідовності команд. Також дуже зручно виконувати документування, зберігаючи результати вимірювань вбудованого мультиметра та скріншоти тестів.

Це програмне забезпечення показано на скріншоті нижче. В даному випадку до комп'ютера підключена модель IT-M7722 (до 600 ВА), а за допомогою програми складено список зміни вихідної напруги, що складається з трьох кроків: спочатку 55 В, 60 Гц, потім 55 В, 50 Гц і потім 60 В, 50 Гц. Зверніть увагу, що для кожного кроку можливе додавання постійної напруги (колонка VDC в таблиці).

Програмне забезпечення для дистанційного керування роботою IT-M7700
Програмне забезпечення для дистанційного керування роботою джерел змінного струму серії IT-M7700.

Підключення до комп'ютера

Для підключення джерел серії IT-M7700 до комп'ютера, у спеціальний слот на їх задній панелі повинен бути встановлений змінний комунікаційний модуль з необхідним інтерфейсом. Усього існує п'ять різних модулів з такими інтерфейсами: USB, Ethernet (LAN), GPIB (IEEE-488.2), RS-232, RS-485 та CAN. Рекомендуємо замовляти модуль IT-E1206 як найуніверсальніший. Зовнішній вигляд модулів показано на цій фотографії.

Змінні комунікаційні модулі для джерел серії ITECH IT-M7700
Змінні комунікаційні модулі для джерел живлення серії ITECH IT-M7700.

Якщо планується послідовне включення двох джерел для збільшення вихідної напруги, то необхідний один комунікаційний кабель IT-E251. Якщо планується спільна робота трьох джерел для формування трифазної мережі, необхідно два кабелі IT-E251. Модулі та кабель знаходяться нижче на цій сторінці в розділі Аксесуари. Програму керування та драйвер для LabVIEW можна завантажити на цій сторінці в розділі Документація.

Для прикладу, на цій фотографії показана задня панель джерела змінного струму IT-M7722 (до 600 ВА) із встановленим комунікаційним модулем IT-E1205 (синій роз'єм у центрі – інтерфейс GPIB, він же IEEE-488.2).

Задня панель джерела змінного струму IT-M7722 із встановленим модулем IT-E1205 (GPIB)
Задня панель джерела IT-M7722 із встановленим комунікаційним модулем IT-E1205 (GPIB).

Конструктивне виконання

Серія IT-M7700 містить 10 моделей з вихідною потужністю від 300 ВА до 3 000 ВА, відповідно маса та габаритні розміри різних моделей серії відрізняються. Джерела на 300 ВА і 600 ВА виконані в настільному корпусі масою 5 кг, але вони також можуть встановлюватися в стійку, займаючи при цьому лише половину стійки по ширині і 1U по висоті. Джерела на 750 ВА і потужніші виконані в корпусі більшого розміру (точні габарити дивіться на сторінках відповідних моделей).

Дизайн корпусу настільних моделей дозволяє встановлювати один над одним кілька джерел, при цьому ніжки верхнього джерела надійно розміщуються в спеціальних заглибленнях нижнього корпусу, що виключає зісковзування приладів. На фото нижче показано цю конструктивну особливість серії ITECH IT-M7700.

Дизайн корпусу джерел змінного струму серії ITECH IT-M7700
Дизайн корпусу моделей серії ITECH IT-M7700 виключає зісковзування при вертикальному розташуванні.

Додаткові опції

 • ITECH EMC Software
  Код товару: 9750009
  Наявність уточнюйте

  Програмне забезпечення для проведення вимірювань електромагнітної сумісності (ЕМС) на відповідність стандартам IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-13, IEC 61000-4-14 та ін.

  Ціна за запитом

 • ITECH Avionics Software
  Код товару: 9750010
  Наявність уточнюйте

  Програмне забезпечення для проведення вимірювань за авіаційними та корабельними стандартами RTCA DO-160D, MIL-STD-704F, ABD0100, Boeing 787B3-0147, MIL-STD-1399-300B та ін.

  Ціна за запитом

Додаткові аксесуари

 • ITECH IT-E1206
  Код товару: 9750005
  Під замовлення Вибір експерта

  Змінний модуль інтерфейсів USB та LAN для блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M.

  Від 6 720 грн.

 • ITECH IT-E30110-BY
  Код товару: 9750003
  Під замовлення Вибір експерта

  Пара силових кабелів для джерел живлення та електронних навантажень. Довжина 1 метр, ток до 10 А, кінцевики: штекер "банан" - клема типу U.

  Від 2 100 грн.

 • ITECH IT-E30110-BB
  Код товару: 9750002
  Під замовлення

  Пара силових кабелів для джерел живлення та електронних навантажень. Довжина 1 метр, ток до 10 А, кінцевики: штекер "банан" - штекер "банан".

  Від 2 100 грн.

 • ITECH IT-E30110-AB
  Код товару: 9750001
  Під замовлення

  Пара силових кабелів для джерел живлення та електронних навантажень. Довжина 1 метр, ток до 10 А, кінцевики: штекер "банан" - затискач "крокодил".

  Від 2 100 грн.

 • ITECH IT-E30320-YY
  Код товару: 9750020
  Під замовлення

  Пара силових кабелів для джерел живлення та електронних навантажень. Довжина 2 метри, струм до 30 А, кінцевики: клема типу U - клема типу U.

  Від 1 680 грн.

 • ITECH IT-E251
  Код товару: 9750011
  Під замовлення

  Комунікаційний кабель для з'єднання один з одним блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M. Використовується для спільної, синхронної роботи кількох приладів.

  Ціна за запитом

 • ITECH IT-E1205
  Код товару: 9750004
  Під замовлення

  Змінний модуль інтерфейсу GPIB для блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M.

  Від 7 980 грн.

 • ITECH IT-E1207
  Код товару: 9750006
  Під замовлення

  Змінний модуль інтерфейсів RS-232 та CAN для блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M.

  Від 5 460 грн.

 • ITECH IT-E1208
  Код товару: 9750007
  Під замовлення

  Змінний модуль інтерфейсу RS-485 та аналогового інтерфейсу для блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M.

  Від 7 980 грн.

 • ITECH IT-E1209
  Код товару: 9750008
  Під замовлення

  Змінний модуль інтерфейсу USB для блоків живлення та електронних навантажень ITECH серій M.

  Від 3 990 грн.

Документація та корисні матеріали

Документація Завантаження