Сервісний центр з гарантійного обслуговування

Сервісний центр компанії Техенком здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання компаній Fujikura, Anritsu, EXFO та інших виробників. До переліку послуг, що надаються: діагностика несправностей з видачею висновку, регламентне періодичне обслуговування, налаштування, ремонт, оновлення програмного забезпечення, заміна зношених акумуляторів та аксесуарів, метрологічне забезпечення.

Про компанію Fujikura

Корпорація Fujikura, Заснована в 1910 році, займає провідне місце у світі з виробництва зварювальних апаратів для оптичного волокна (близько 50% всіх апаратів, що виробляються у світі). Крім того, компанія Fujikura виробляє: оптоволоконні системи передачі даних, електросистеми, оптичне волокно та кабель, обладнання для монтажу волоконно-оптичного кабелю, електрокомпоненти, обмотувальний провід для електромагнітів, електрокомпоненти для обладнання та багато іншого.

Кількість працівників Fujikura перевищує 45 000 осіб. Річний обсяг продажів перевищує $6 000 000 000. Основні виробничі потужності та лабораторії з розробки знаходяться в Японії.

Компанія Техенком авторизована корпорацією Fujikura на проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування зварювальних апаратів та сколювачів у сервісному центрі у Києві (всі запчастини в наявності). За статистикою ремонтів, які були проведені за останні 5 років, практично всі зварювальні апарати та сколювачі були відремонтовані не більше ніж за 3 робочі дні. Якщо ремонт придбаного у нас зварювального апарату дуже складний і займає понад 3 робочі дні, ми на час гарантійного ремонту безкоштовно надаємо аналогічний апарат. До переліку послуг, що надаються: діагностика несправності, регламентне періодичне обслуговування, налаштування, ремонт, оновлення програмного забезпечення та ін.

Головна мікропроцесорна плата зварювального апарату Fujikura FSM-60S

Головна мікропроцесорна плата зварювального апарату Fujikura FSM-60S

Модуль фокусування та зведення волокон зварювального апарату Fujikura FSM-60S

Модуль фокусування та зведення волокон зварювального апарату Fujikura FSM-60S

Ми забезпечуємо замовників всебічної інформаційної та технічної підтримки продукції Fujikura, а також практичними рекомендаціями щодо зварювання та монтажу оптоволокна, включаючи сертифіковане навчання.

Про компанію Anritsu

Корпорація Анріцу, заснована в 1931 році, займає провідне місце у світі з виробництва вимірювального обладнання для мобільного зв'язку (тестери мобільних протоколів, портативні аналізатори, генератори цифрових потоків), НВЧ техніки (аналізатори спектру, синтезатори сигналів, НВЧ ватметри), тестування оптичного волокна (рефлектометр) тестери, вимірювачі дисперсії) та мідних ліній зв'язку в телекомунікаціях (аналізатори Ethernet, SDH та ін.).

Основні виробничі потужності та лабораторії з розробки знаходяться в Японії та США. Кількість працівників Anritsu перевищує 7 000 осіб. Річний обсяг продажів перевищує $1 000 000 000. Компанія Anritsu має найсучасніші лабораторії, а її обладнання продається більш ніж у 100 країнах.

Про компанію EXFO

Корпорація EXFO, Заснована в 1985 році, займає провідне місце у світі з виробництва обладнання для тестування оптичного волокна та мідних ліній зв'язку в телекомунікаціях. Продукція EXFO охоплює весь спектр вимірювань, необхідних для інсталяції та обслуговування волоконно-оптичних та мідних ліній зв'язку. Основні виробничі потужності та лабораторії з розробки знаходяться в Канаді та США. Кількість працівників EXFO перевищує 5 000 осіб.

EXFO випускає високотехнологічну продукцію, спеціалізуючись на виробництві оптичних рефлектометрів, атенюаторів, оптичних джерел та вимірювачів потужності, комплектів інструментів для вимірювання поворотних втрат та лабораторного тестового обладнання. Компанія EXFO має широку науково-дослідну базу, її обладнання продається більш ніж у 70 країнах. У 1994 році EXFO отримала сертифікат ISO 9001.