Про компанію Техенком

Компанія Техенком заснована у 2004 році з метою забезпечення підприємств різних галузей промисловості всією необхідною контрольно-вимірювальною технікою, електронним та промисловим обладнанням.

Серед наших замовників найбільші підприємства України: Київстар, Водафон, Лайф, Укртелеком, Утел, Фарлеп-Інвест (VEGA), Український державний центр радіочастот, Укрметртестстандарт, Держспецзв'язок, Дельта-лоцман, Альбатрос-сервіс, Інститут зв'язку та багато інших.

Компанія Техенком здійснює постачання всього спектра продукції таких всесвітньо відомих фірм як: Anritsu, EXFO, Fujikura, Tektronix, Keithley, Fluke, ITECH, Pico Technology, Aaronia, Schwarzbeck, Keysight (Agilent) та ін.

 

Захід компанії Техенком (фото 1)   Захід компанії Техенком (фото 2)

 

Крім постачання обладнання, фахівці компанії Техенком регулярно проводять технічні семінари та курси підвищення кваліфікації з новітніх приладів та технологій, а також беруть участь у тематичних виставках. Детальніше про семінари, виставки та заходи, що проводяться...

 

Захід компанії Техенком (фото 3)   Захід компанії Техенком (фото 4)

 

Вся продукція, що постачається нашим підприємством, відповідає найвищим стандартам якості, забезпечується гарантією, повним технічним супроводом і післягарантійним обслуговуванням.

 

Захід компанії Техенком (фото 5)   Захід компанії Техенком (фото 6)

 

Наші послуги

Наші контакти

АДРЕСА

Українa, м. Київ, 03039
пр. Валерія Лобановського 119, оф. 514
Пн-Пт, 10:00 — 17:00