Серія аналізаторів спектру, кабелів та антен до 18 ГГц Tektronix RSA500A

Серія аналізаторів спектру, кабелів та антен до 18 ГГц Tektronix RSA500A

Короткий опис серії

Серія портативних аналізаторів спектра, сигналів та антенно-фідерних пристроїв (АФП) Tektronix RSA500A містить чотири моделі: RSA503A (до 3 ГГц), RSA507A (до 7,5 ГГц), RSA513A (до 13,6 ГГц) та RSA518A (до 18 ГГц). Цільове призначення цієї серії: обслуговування мереж мобільного та іншого радіозв'язку (у тому числі антенно-фідерної частини) пошук та усунення джерел радіоперешкод, вимірювання та аналіз різних параметрів сучасних мереж передачі інформації. Основою системи є точний та функціональний аналізатор спектру з апаратною підтримкою режиму вимірювання спектра у реальному часі (до 10 000 спектрограм на секунду). В якості опції, базовий блок аналізатора може бути доданий слідчий генератор і аналізатор АФП.

Управління роботою аналізаторів спектру серії Tektronix RSA500A виконується за допомогою безкоштовної програми Tektronix SignalVu-PC, яка встановлюється на окремому персональному комп'ютері чи планшеті. Обмін даними між аналізатором та комп'ютером виконується за швидкісним інтерфейсом USB 3.0. Повний опис усіх характеристик аналізаторів серії RSA500A та програми SignalVu-PC Ви можете завантажити нижче на цій сторінці в розділі Документація.

Всі моделі серії

Серія Tektronix RSA500A складається із чотирьох моделей, які представлені в цій інтерактивній таблиці. Щоб переглянути всі характеристики певних моделей, додайте їх у порівняння.

Основні характеристики моделей серії Tektronix RSA500A
Модель
Максимальна частота
Мінімальна частота
Тип аналізатора спектру
Смуга аналізу у реальному часі
Аналіз антен
Маса
RSA503A
3 ГГц 9 кГц Реального часу 40 МГц 10 МГц – 3 ГГц 2,54 кг 2,99 кг
RSA507A
7,5 ГГц 9 кГц Реального часу 40 МГц 10 МГц – 7,5 ГГц 2,54 кг 2,99 кг
RSA513A
13,6 ГГц 9 кГц Реального часу 40 МГц 10 МГц – 7,5 ГГц 3,4 кг 3,85 кг
RSA518A
18 ГГц 9 кГц Реального часу 40 МГц 10 МГц – 7,5 ГГц 3,4 кг 3,85 кг

Основні можливості серії

Аналіз спектру: 9 кГц – 3 ГГц + аналіз АФП: 10 МГц – 3 ГГц (модель RSA503A).
Аналіз спектру: 9 кГц – 7,5 ГГц + аналіз АФП: 10 МГц – 7,5 ГГц (модель RSA507A).
Аналіз спектру: 9 кГц – 13,6 ГГц + аналіз АФП: 10 МГц – 7,5 ГГц (модель RSA513A).
Аналіз спектру: 9 кГц – 18 ГГц + аналіз АФП: 10 МГц – 7,5 ГГц (модель RSA518A).
Смуга захоплення реального часу: 40 МГц. До 10 000 спектрограм на секунду.
Мінімальна тривалість події, що виявляється з ймовірністю 100%: до 100 мкс.
Амплітуда: від +30 дБм до -151 дБм. Шуми: -151 дБм. Вбудований підсилювач.
19 стандартних вимірів для аналізу спектра та імпульсних сигналів.
Всеосяжний аналіз спектру за допомогою безкоштовної програми Tektronix SignalVu-PC.
Робота зі спектром у реальному часі для пошуку перехідних процесів та перешкод.
Захоплення потокових даних для тривалого запису на комп'ютері.
Приймач GPS/ГЛОНАСС у стандартній комплектації.
20 додаткових опції: слідкуючий генератор та аналізатор АФП, пеленгація, аналіз різних видів модуляції (AM, FM, PM, OFD, LTE, WLAN, Bluetooth та ін.), імпульсні вимірювання, вимірювання часу встановлення частоти та фази сигналу та ін.
Витримує жорсткі умови експлуатації ( стандарт Mil-Std 28800 Class 2).
Час роботи від вбудованого акумулятора: 4 години. Інтерфейси: USB.
З акумулятором: робоча температура від -10°С до +45°С, маса: 2,99 кг або 3,85 кг (залежить від моделі).
Без акумулятора: робоча температура від -10 до +55°С, маса: 2,54 кг або 3,4 кг (залежить від моделі).

Області застосування:
- базовий аналіз спектру як з радіоефіру, так і при безпосередньому підключенні до джерела;
- пошук джерел перешкод, у тому числі короткочасних (до 100 мкс) та нестаціонарних;
- монтаж, технічне обслуговування, ремонт та налаштування радіопередаючого обладнання (передавачів, фільтрів, підсилювачів, фідерів, антен та ін.).

Потрібен аналізатор подешевше? Дивіться модель Tektronix RSA306B.
Потрібен аналізатор ще дешевше? Дивіться серію Aaronia SPECTRAN V6.
Потрібен аналізатор з максимальними характеристиками? Дивіться серію Tektronix RSA5000B.
Потрібен аналізатор спектру до 54 ГГц? Дивіться серію Anritsu MS2090A Field Master Pro.
Потрібні класичні аналізатори спектру? Дивіться моделі Anritsu MS2712E та MS2713E.
Потрібні класичні аналізатори АФП? Дивіться моделі Anritsu S332E та S362E.
Бажаєте подивитись повний список? Дивіться: Усі моделі спектроаналізаторів.

Відеоогляд серії Tektronix RSA500A

Подивіться цю невелику відеопрезентацію найновіших аналізаторів спектру та антенно-фідерного тракту Tektronix RSA500A. У ній ви побачите функціональні та конструктивні особливості серії RSA500A, а також кілька типових застосувань цих приладів.

Короткий відеоогляд можливостей аналізаторів спектру та антен Tektronix RSA500A.

Аналізатори Tektronix RSA500A з програмою SignalVu-PC

За допомогою цього приладу ви побачите те, що неможливо побачити зі звичайним аналізатором. Аналізатори спектру RSA503A, RSA507A, RSA513A та RSA518A зі смугою аналізу реального часу 40 МГц, що використовують потужні обчислювальні можливості ПЗ SignalVu-PC, дозволяють глибоко дослідити будь-який сигнал тривалістю від 100 мкс. На наступному знімку екрана показані сигнали WLAN (зелений та помаранчевий), а також тестові сигнали Bluetooth у вигляді вузькосмугових сигналів, що повторюються. На спектрограмі (верхня частина фотографії) ясно видно зміни сигналів у часі, що дозволяє чітко виділяти будь-які сигнали і перешкоди, що заважають один одному.

Виявлення та аналіз сигналу Bluetooth (вузькосмуговий сигнал, що повторюється) на тлі сильного сигналу WLAN (зелений і помаранчевий), виконані за допомогою аналізатора спектру Tektronix RSA500A
Виявлення та аналіз сигналу Bluetooth (вузькосмуговий сигнал, що повторюється) на тлі сильного сигналу WLAN (зелений і помаранчевий), виконані за допомогою аналізаторів Tektronix RSA500A.

Види вимірювань (стандартні та платні) програми SignalVu-PC

Аналізатори спектру серій Tektronix RSA (RSA500A, RSA306B та ін) поставляються з програмою управління SignalVu-PC яка встановлюється на комп'ютері. У стандартній комплектації програма SignalVu-PC може виконувати понад п'ятнадцять видів типових вимірювань. Але за рахунок покупки додаткових опцій вимірювальні можливості програми SignalVu-PC можуть бути значно розширені.

У цьому відео, на прикладі аналізатора Tektronix RSA306B, показано, які види вимірювань входять до стандартного комплекту поставки SignalVu-PC, а які можна придбати додатково. Детальний опис програми SignalVu-PC дивіться нижче на цій сторінці в розділі Документація.

Демонстрація всіх видів вимірювань програмного забезпечення SignalVu-PC.

Виявлення нелегальних сигналів із використанням шаблонів

Для виявлення нелегальних сигналів можна використовувати режим автоматичного порівняння форми сигналу із заданим шаблоном (маскою). При виході сигналу за межі шаблону аналізатор спектру RSA500A може автоматично зберегти результат вимірювання або подати звуковий сигнал. На малюнку нижче сигнал вийшов за межі встановленого шаблону в зоні, позначеної червоними вертикальними смугами, при цьому була автоматично збережена фотографія екрана.

Спектр сигналу можна безперервно записувати на згадку про комп'ютера, щоб у подальшому можна було детально проаналізувати моменти, у яких було зафіксовано порушення. Вимірювання з використанням шаблону добре підходять для тривалого автоматичного відстеження порушень у радіоспектрі без присутності оператора, а також вихідного контролю радіопристроїв під час виробництва або після ремонту.

Сигнал вийшов за межі встановленого шаблону в зоні, позначеної червоними вертикальними смугами, при цьому автоматично збережено фотографію екрана.
Сигнал вийшов за межі встановленого шаблону в зоні, позначеної вертикальними червоними смугами. При цьому було автоматично збережено фотографію екрана.

Ця документація у форматі PDF містить найповніший опис можливостей аналізаторів спектру та АФП серії Tektronix RSA500A, їх технічних характеристик та режимів роботи:

Опис аналізаторів спектру серії Tektronix RSA500A (англійською) (36 стор.; 2 МБ)

Опис програми аналізу сигналів Tektronix SignalVu-PC (англійською) (30 стор.; 2 МБ)

Посібник користувача програми Tektronix SignalVu-PC (англійською) (944 стор; 40 МБ)

А тут можна знайти наші поради та іншу корисну інформацію на цю тему:

Базова теорія з аналізу спектру та аналізу сигналів

Як купити обладнання дешевше – знижки, спеціальні ціни, демо та б/в прилади

Для спрощення процесу вибору аналізатора спектра та сигналів, Ви можете скористатися нашим досвідом та рекомендаціями. У нас більше 20 років практичного досвіду поставок і ми відразу зможемо відповісти на багато питань щодо моделей, опцій, термінів поставки, цін та знижок. Це збереже Ваш час та гроші. Для цього просто зателефонуйте нам або напишіть нам по E-mail і ми з радістю відповімо на Ваші запитання.

Схожі серії та моделі