Як придбати обладнання дешевше. Знижки, спеціальні ціни, демо та б/в прилади

Як купити обладнання дешевше за стандартну ціну: знижки, спеціальні ціни, знижені в ціні демо і б/у прилади

 

Короткий вступ

Питання зниження закупівельної ціни завжди актуальне, адже купівля обладнання – це завжди компроміс між характеристиками та вартістю. Часто буває, що після довгих годин, витрачених на вивчення моделей, порівняння їх характеристик і читання відгуків, Ви визначили комплект обладнання, який точно Вам підійде. Запитали вартість у постачальників і несподівано з'ясувалося, що грошей на те, що Ви вибрали, просто не вистачає. Що робити? Відмовлятися від покупки? Змінювати специфікацію після витраченого годинника пошуку? Купувати щось дешеве та незрозуміле?

Для початку потрібно з'ясувати, які знижки та спеціальні пропозиції може забезпечити постачальник. Тим більше, що виробники обладнання часто самі підтримують програми для знижок, наприклад для навчальних закладів, а також різноманітні акції (щодо виходу нової моделі, завершення фінансового року та ін.). У цій статті ми розповімо про те, як у ТОВ "Техенком" можна купити вимірювальну техніку та інше обладнання дешевше за стандартну ціну. І тому існує кілька можливостей, про які варто знати.

 

Знижка при розміщенні замовлення

Існує недорого, просте обладнання, на яке знижки не поширюються, наприклад: акумулятор Fujikura BTR-08 або сколювач Fujikura CT-30A. Таке обладнання продається у стандартному комплекті за стандартною ціною.

Однак, більш дороге та складне обладнання, наприклад аналізатор спектру Anritsu MS2712E комплектується персонально для кожного замовника і, як правило, включає додаткові опції та різноманітні аксесуари. На такі товари можна і потрібно розраховувати додаткову знижку під конкретну комплектацію. Фінальна ціна буде нижчою за просту суму всіх позицій з прайсу. Знижка на багато комплектацій може бути в межах 2% - 10%, а на складні, дорогі комплектації (наприклад векторний аналізатор Anritsu MS4640B) може сягати 20% і більше.

Від чого залежить розмір цієї знижки? Він залежить від конкретної комплектації та терміну розміщення замовлення. Треба узгодити з нами точний список того, що буде закуповуватися та місяць, у якому планується закупівля. За цими даними ми зможемо оперативно отримати від виробника індивідуальну знижку та повідомити її Вам.

На наш досвід роботи: у виробника Anritsu знижка при розміщенні замовлення хороша, у Tektronix і EXFO менше, а у Fujikura, ITECH і Aaronia дуже невелика. По решті виробників все залежить від комплектації, на яку треба отримати знижку.

 

Знижка при купівлі кількох приладів

Якщо купується не один прилад, а кілька, наприклад, 5 осцилографів або 3 лабораторні блоки живлення, то ціна для таких замовлень буде нижчою. Зазвичай на 2% - 5%, але для деяких типів обладнання може сягати 10% - 20%. Коли плануєте закуповувати партію приладів, обов'язково попереджайте наших менеджерів, щоб у комерційній пропозиції Вам вказали знижену ціну для партії.

Аналогічна ситуація при покупці одним замовленням двох різнотипних приладів. Наприклад зварювальник+рефлектометр або осцилограф +функціональний генератор. Ціна буде краще, ніж якщо купувати окремо.

 

Акції виробників для нових та перспективних моделей

Виробники обладнання дуже зацікавлені у швидкому виході ринку нових моделей. Вважається оптимальним, якщо з моменту анонсу нової моделі до її активного продажу проходить трохи більше 3-х місяців. Більшість дистриб'юторів просто рекламують новинки, але серйозні виробники нових та перспективних моделей влаштовують дуже хороші акції, які діють обмежений час, але надають дуже великі знижки.

Два приклади таких акцій:

1. Серія осцилографів Tektronix MDO3000 для якої можна було БЕЗКОШТОВНО отримати опцію вбудованого аналізатора спектру до 3 ГГц та аналізатора протоколів (I2C, SPI, RS-232/422/485/UART, USB, CAN, LIN та ін.). Економія на комплекті становила понад 60%.

2. Серія оптичних рефлектометрів Anritsu MT9083x2 для якої діяло обмежене за часом зниження ціни більш ніж на 30%.

Якщо обладнання, яке Ви плануєте купувати, діє подібна акція, то можна дуже добре заощадити. Але треба пам'ятати, що ці акції діють обмежений час і встигнути розмістити замовлення до закінчення.

 

Знижка для навчальних закладів

Виробники обладнання, які давно та успішно працюють, зацікавлені у довгостроковому плануванні та розвитку своєї торгової марки на роки вперед. Тому вони всіляко стимулюють використання своєї продукції навчальному процесі. У тому числі й добрими знижками. Наприклад, виробники Anritsu, Tektronix, EXFO та ін готові знижувати ціну для навчальних закладів на 20% - 30%.

Для отримання освітньої знижки, необхідно надати документ про те, що обладнання, що закуповується, буде використовуватися в навчальному процесі. Зазвичай це оригінал листа на фірмовому бланку із печаткою та підписом ректора чи директора навчального закладу. Ми самі погодимо з виробником обладнання всі інші деталі та повідомимо Вам результат.

 

Оновлення складу ТОВ "Техенком"

Для прискорення поставок ми підтримуємо на своєму складі певну кількість популярних типів обладнання (осцилографи, зварювальні апарати для оптоволокна, рефлектометри тощо). Склад постійно оновлюється і ті товари, з випуску яких минуло більше року, ми зазвичай продаємо з невеликою знижкою. При цьому товар є абсолютно новим. Такі позиції у наших комерційних пропозиціях чітко виділені із зазначенням дати випуску та наявності знижки (зазвичай 5% – 10%).

 

Демонстраційні та виставкові зразки

Обладнання, яке купувалося спеціально для показу на наших виставках, семінарах та профільних заходах, а також для демонстрації в нашому офісі через певний час пропонується до продажу зі знижкою 10% - 30%. Усі такі прилади ми називаємо ДЕМО-прилади. Вони часто містять багато встановлених опцій, оскільки призначалися демонстрації всіх можливостей конкретної моделі чи серії.

ДЕМО прилади завжди знаходяться у дуже хорошому стані та повній комплектації. Заводський сертифікат калібрування, звичайно, більш ніж річної давності, але при необхідності, свіжий сертифікат калібрування можна отримати в українському центрі метрології. До плюсів ДЕМО приладів відноситься те, що деякі опції, які в них встановлені, пропонуються БЕЗКОШТОВНО. У наших комерційних пропозиціях ДЕМО прилади чітко виділені із зазначенням дати випуску та наявності знижки.

 

Обладнання, що було у використанні (уживані)

Існує три види уживаного обладнання (вказано в міру погіршення якості):

1. Заводське б/у. На сайтах компаній-виробників воно називається Refurbished (рифебішт). Вигідно відрізняється тим, що виробник сам перевіряє якість таких приладів за заводськими методиками і калібрує їх за всіма правилами у власній калібрувальній лабораторії. Ви отримуєте фактично новий прилад із заводською гарантією, але зі знижкою 20% – 50%. Це дуже хороший варіант, коли треба заощадити гроші, але не факт, що у виробника в пропозиції буде саме та комплектація, яка Вам потрібна.

2. Перевірене б/в з гарантією 1 рік. Цей вид обладнання ми пропонуємо замовникам, коли бюджет закупівлі в рази менше ніж ціна комплектації, що їх цікавить. Наприклад, новий осцилограф зі смугою 6 ГГц коштує понад $70 000, а ціна на перевірений вживаний з гарантією починається від $20 000. Ми самі гарантуємо працездатність такого обладнання і у разі проблем з приладом, замовник має договір, в якому записані наші гарантійні зобов'язання, і ми вирішуємо всі питання.

3. Уживані без гарантії або з обмеженою гарантією, що пропонується різними Інтернет аукціонами. Таке обладнання ми не пропонуємо самі і не рекомендуємо іншим, оскільки немає можливості проконтролювати його характеристики, не можна отримати гарантійне обслуговування і немає можливості перевірити законність права власності (на предмет перепродажу краденого обладнання).

 

Допомога у підборі комплектації за оптимальною ціною

У цій статті докладно описано основні способи зниження витрат на покупку вимірювальної техніки та обладнання. Ви можете самостійно скласти комплектацію, користуючись матеріалами нашого сайту, але краще заздалегідь надіслати нам запит по E-mail з описом технічних вимог та зателефонувати нам, щоб стисло обговорити Ваше завдання. У нас більше 20 років практичного досвіду поставок і ми відразу зможемо відповісти на багато питань щодо моделей, опцій, термінів, цін та знижок. Це збереже Ваш час та гроші.