Компанії-виробники обладнання (бренди, вендори)

Компанія Техенком здійснює поставку та сервіс вимірювальних приладів та супутнього обладнання від десятків всесвітньо відомих брендів.

Нижче представлені основні компанії-виробники обладнання (бренди). Щодо цін і термінів постачання всього спектру вимірювальних приладів просто зателефонуйте нам або напишіть нам по E-mail і ми з радістю відповімо на Ваші запитання.

Виробники обладнання

Логотип компанії Anritsu

Anritsu

Компанія виробляє професійне обладнання для мобільних мереж (тестери мобільних протоколів, портативні аналізатори, генератори цифрових потоків), спектроаналізатори, синтезатори сигналів, НВЧ-техніку та ін.

Логотип компанії EXFO

EXFO

Компанія виробляє професійне обладнання для тестування ВОЛЗ та кабельних мереж: оптичні рефлектометри, оптичні тестери, аналізатори оптичного спектру, вимірювачі оптичної потужності, прилади для дротового зв'язку та ін.

Логотип компанії Tektronix

Tektronix

Компанія виробляє осцилографи, генератори сигналів, логічні аналізатори, мультиметри, прилади для телебачення, відео та аудіо та ін.

Логотип компанії Keithley

Keithley

Компанія виробляє прецизійну вимірювальну апаратуру, мультиметри, генератори, системи збору даних, джерела живлення, НВЧ-техніку, прилади для оптичних мереж та ін.

Логотип компанії Fujikura

Fujikura

Компанія займає більше половини світового ринку зварювальних апаратів для оптичного волокна, а також виробляє оптичне волокно та кабель, обладнання для монтажу волоконно-оптичного кабелю, електросистеми, електрокомпоненти та ін.

Логотип компанії ITECH

ITECH

Компанія виробляє широкий спектр лабораторних та промислових джерел живлення та електронних навантажень, а також вимірювальних систем для розробки та виробництва силової електроніки. За низкою напрямків, продукція компанії ITECH є найінноваційнішою у світі.

Логотип компанії Pico Technology

Pico Technology

Компанія виробляє у Великій Британії близько десяти серій професійних USB осцилографів з широким набором вбудованих функцій. Також виробляються генератори імпульсів, високочастотні генератори та векторні аналізатори електричних кіл.

Логотип компанії Aaronia

Aaronia

Компанія випускає недорогі рішення для аналізу спектру та тестування на відповідність ЕМС та ЕМП. Основний продукт компанії – це лінійка портативних аналізаторів спектру з дуже високою чутливістю, які грунтуються на запатентованій технології.

Логотип компанії Schwarzbeck

Schwarzbeck

Компанія виробляє понад 100 моделей антен з діапазоном до 40 ГГц: логоперіодичні, рупорні, штирьові, дипольні, біконічні, рамкові, логоспіральні та інші. Основні виробничі потужності та лабораторії знаходяться в Німеччині.

Логотип компанії Fluke

Fluke

Компанія виготовляє прецизійну вимірювальну апаратуру, прецизійні калібратори, цифрові мультиметри, портативні осцилографи, вимірювачі температури, тепловізори та ін.

Логотип компанії Rohde & Schwarz

Rohde & Schwarz

Компанія виробляє професійну апаратуру для телекомунікацій: аналізатори спектру, аналізатори ланцюгів, аналізатори стандартів стільникового зв'язку, НВЧ-генератори, НВЧ-аксесуари, аудіо-відео апаратуру, вимірювальну техніку загального призначення та ін.

Логотип компанії Hameg

Hameg

Компанія спеціалізується на розробці та виробництві недорогого та надійного вимірювального обладнання з відмінним співвідношенням ціна-якість. Прилади виробництва Hameg славляться простотою використання та великою кількістю корисних функцій.

Логотип компанії Advantest

Advantest

Компанія виробляє високоякісні аналізатори спектру, аналізатори ланцюгів, аналізатори протоколів, прилади для тестування цифрових мереж, прилади для оптичних мереж, тестери рівня помилок та ін.

Логотип компанії Agilent Technologies

Agilent Technologies

Компанія виробляє прецизійну вимірювальну апаратуру, цифрові мультиметри, телекомунікаційну апаратуру, осцилографи, спектроаналізатори, НВЧ-генератори та вимірювачі та ін.

Логотип компанії JDSU

JDSU

Компанія займає одне з провідних місць у світі з виробництва обладнання для тестування мідних та оптоволоконних ліній зв'язку в телекомунікаціях, а також приладів для тестування бездротової системи передачі даних.

Логотип компанії Yokogawa

Yokogawa

Компанія виробляє високоякісні оптичні рефлектометри, осцилографи, аналіз якості електроенергії та ін.

Логотип компанії LP Technologies

LP Technologies

Компанія займає провідне місце в США в галузі виробництва недорогих та якісних аналізаторів спектру, систем віддаленого радіомоніторингу та аналогічної техніки.

Логотип компанії AMETEK

AMETEK

Компанія виробляє високоякісні програмовані лабораторні та промислові джерела живлення та електронні навантаження, що випускаються під торговими марками: AMETEK, Sorensen, Elgar, PowerTen, California Instruments, Xantrex.