Модуль оптичного рефлектометра до 42 дБ для магістралей EXFO FTB-7400E

Модуль оптичного рефлектометра для магістралей та CWDM EXFO FTB-7400E

Код товару: 1000272

Під замовлення

Додайте товар до кошика. Наш спеціаліст погодить з Вами комплектацію, повідомить ціну та термін постачання.

Ціна за запитом

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модулі оптичного рефлектометра EXFO FTB-7400E OTDR призначені для проведення вимірювань у магістральних оптичних мережах та мережах CWDM. Поєднання широкого динамічного діапазону (до 42 дБ) та малої мертвої зони (за подіями 0,8 м, за згасанням 4 м) робить модулі незамінними при тестуванні магістральних ВОЛЗ та мереж FTTP.

Модулі FTB7400 мають можливість тестування в діапазонах O, E, C, L, у тому числі на довжині хвилі гідроксильного піку (1383 нм), що дає можливість повного спектрального аналізу згасання у ВОЛЗ необхідного для реалізації систем WDM, а також контролю волокон з низьким водяним піком, або аналізу процесу " старіння " традиційних типів волокон.

Дозволяє проводити тестування мереж зі швидкістю до 40 Гбіт/с.

Додатково модуль може бути оснащений опцією VFL – візуальний локатор пошкоджень, що робить його надзвичайно гнучким та економічним приладом.

 

 

Модулі оптичного рефлектометра FTB-7500 E сумісні з вимірювальними платформами: EXFO FTB-500 і EXFO FTB-200.

 

Технічні характеристики модулів оптичного рефлектометра EXFO FTB-7400E

Технічні характеристики модулів оптичного рефлектометра EXFO FTB-7400E

 

Модифікації модулів оптичного рефлектометра EXFO FTB-7400E

- FTB-7400E-0023B-XX SM OTDR Module, 1310/1550 nm, 42/41 dB (9/125 µm)
- FTB-7400E-0234B-XX-VFL SM OTDR Module, 1310/1550 41/41 dB (9/125 µm), 650 nm VFL
- FTB-7400E-2347B-XX-VFL SM OTDR Module, 1310/1383/1550/1625 nm, 42/40/41/41 dB (9/ ), 650 nm VFL
- FTB-7400E-CWS-XX SM OTDR Module, CWDM SM ODTR Module, 1470/1490/1510/1530 nm, 41/41/41/41 dB (9/125 µm),
VFL 7400E-CWCL-XX SM OTDR Module, CWDM SM ODTR Module, 1550/1570/1590/1610 nm, 41/41/40/40 dB (9/125 µm), VFL

 

Гарантія:
1 рік. Можливе продовження терміну гарантії до 3 років.

 

Опис модуля оптичного рефлектометра для магістралей та CWDM EXFO FTB-7400E (14 стор.; 4,5 МБ)