Відеомікроскоп EXFO FIP-500 для оптичних конекторів MPO та інших типів

Мікроскоп для багатоволоконних та одиночних оптичних конекторів EXFO FIP-500

Код товару: 1000361

Під замовлення

Додайте товар у кошик. Наш спеціаліст погодить з Вами комплектацію, повідомить ціну та термін постачання.

Ціна за запитом

КОРОТКИЙ ОПИС

Мікроскоп для оптичних конекторів EXFO FIP-500 анонсовано у листопаді 2020 року. Він доповнює існуючу лінійку відеомікроскопів для оптоволокна. EXFO FIP-400B за двома суттєвими характеристиками. По-перше, мікроскоп FIP-500 перевіряє багатоволоконні конектори (MPO, OptiTip та ін) повністю автоматично (не потрібно натискати механічний перемикач, щоб зрушувати область перегляду). По-друге, мікроскоп FIP-500 повністю автономен, він має сенсорний екран, велику пам'ять, ємний акумулятор з часом роботи більше 7 годин і бездротові інтерфейси Wi-Fi і Bluetooth.

Відеомікроскоп для оптичних конекторів EXFO FIP-500 автоматично центрує зображення, сам наводить фокус, налаштовує яскравість, фотографує конектор та аналізує його якість за стандартом IEC. Після аналізу результат автоматично зберігається у внутрішню пам'ять мікроскопа. Нічого не треба робити вручну, можна відразу підключатися до наступного конектора. Повний опис усіх характеристик EXFO FIP-500 Ви можете завантажити на цій сторінці в розділі Документація.

Основні характеристики:
Автоцентрування, автофокус, автояркість, автоперевірка, автозбереження.
За допомогою змінних насадок може підключатися до патч-кордів і патч-панел таких типів:
MPO, OptiTip, QODC-12, LC, SC, ST, FC, OptiTap та ін.
Підтримується пряме і кутове полірування торців конекторів. Безпечний для очей.
Автоперевірка чистоти та якості конекторів за міжнародним стандартом IEC.
Якісний сенсорний IPS екран 6,1 см.
Інтерфейси: USB-C (для заряджання акумулятора), Wi-Fi, Bluetooth.
Час автономної роботи: понад 7 годин. Міцний та зручний дизайн корпусу.
Маса: 0,6 кг. Габарити: 196 x 230 x 59 мм. Робоча температура: від 0 до +40°С.
Повна автоматизація перевірки багатоволоконних конекторів MPO та OptiTip

Потрібен класичний відеомікроскоп із USB підключенням? Дивіться серію EXFO FIP-400B.
Бажаєте подивитись повний список? Переходьте на головну сторінку по мікроскопам для оптоволокна.

Відеоогляд мікроскопа для оптичних конекторів EXFO FIP-500

У цьому відео демонструється мікроскоп EXFO FIP-500, який виконує повністю автоматичне тестування багатоволоконних оптичних конекторів MPO. Весь процес тестування одного конектора з аналізом його якості на відповідність стандарту займає менше 10 секунд.

Також у цьому відео показані основні конструктивні особливості відеомікроскопа EXFO FIP-500: вбудований сенсорний екран, яскравий світлодіодний індикатор результату перевірки, змінна насадка з механізмом швидкої заміни та інші.

Відеоогляд мікроскопа для оптичних конекторів EXFO FIP-500.

Відмінне рішення для перевірки багатоволоконних оптичних конекторів

Відеомікроскоп EXFO FIP-500 є ідеальним рішенням для перевірки всіх типів сучасних багатоволоконних багаторядних оптичних конекторів таких як MPO, OptiTip, QODC-12 та ін. Конструкція мікроскопа підтримує оптичні конектори, що містять до чотирьох рядів волокон по 8, 12 тобто до 64 волокон в одному конекторі).

Оптична система мікроскопа для оптоволокна EXFO FIP-500 містить два світлодіоди, які забезпечують рівномірне підсвічування поверхні конектора. Замовні лінзи із спеціальною геометрією дають максимально коректне зображення без геометричних спотворень. Потужний двоядерний процесор із частотою 1,4 ГГц виконує аналіз якості конектора MPO-12 менш ніж за 10 секунд, а конектора MPO-24 менш ніж за 14 секунд. Зображення конектора виводиться на якісний екран з матрицею IPS, а обсягу вбудованої пам'яті достатньо для зберігання 1800 результатів аналізу конекторів MPO-12.

З мікроскопом EXFO FIP-500 перевіряти якість оптичних конекторів зручно та швидко
З мікроскопом EXFO FIP-500 перевіряти якість оптичних конекторів зручно та швидко.

 

На цій фотографії показана конструкція наконечника (змінної насадки) для підключення до конекторів MPO. Зверніть увагу, що насадка спеціально зроблена подовженою, щоб було зручно працювати в шафах з високою щільністю оптичних конекторів.

Мікроскоп EXFO FIP-500 забезпечує зручне підключення до багатоволоконних конекторів MPO
Зручне підключення до багатоволоконних конекторів MPO.

Конструктивні особливості відеомікроскопа EXFO FIP-500

Конструкція мікроскопа EXFO FIP-500 ергономічна та продумана до дрібниць. Розташування його основних функціональних частин показано малюнку нижче.

1 – кнопка включення. 2 – світлодіод стану акумулятора. 3 - змінна головка для роботи з багатоволоконними або одиночними оптичними конекторами. 4 - змінна насадка для підключення до різних типів оптичних конекторів (LC, SC тощо). 5 – кнопка для ручного запуску (використовується за бажанням користувача). 6 - світлодіод результату автоперевірки "Годен/Не придатний". 7 - механізм швидкої заміни головки та насадки. 8 – сенсорний ємнісний IPS екран. 9 – захисний буфер навколо екрана. 10 – ергономічна ручка. 11 – місце кріплення наручного ремінця. 12 - порт USB-C для заряджання акумулятора.

Розташування основних функціональних частин мікроскопа EXFO FIP-500
Розташування основних функціональних елементів мікроскопа EXFO FIP-500

 

На цій фотографії показано як змінюється знімна насадка для підключення до різних типів оптичних конекторів. Для заміни досить просто повернути насадку на 90 градусів та зняти її з напрямної. Така конструкція зручна та надійна.

Для заміни знімної насадки відеомікроскопа EXFO FIP-500 досить просто повернути її на 90 градусів
Для заміни знімної насадки досить легко повернути її на 90 градусів.

Основні відмінності різних серій мікроскопів для оптичних конекторів EXFO

В даний час канадська компанія EXFO випускає дві серії відеомікроскопів для оптичних конекторів: EXFO FIP-500, про яку розповідається на цій сторінці та EXFO FIP-400B.

Серія EXFO FIP-400B випускається вже кілька років, містить п'ять моделей мікроскопів (три з USB підключенням та дві з Wi-Fi підключенням). У серії FIP-400B є прості моделі, які просто показують конектор, але не аналізують його якість. Також у серії FIP-400B є повністю автоматичні моделі, з автоцентруванням, автофокусом та автоаналізом.

Особливістю мікроскопів FIP-400B є те, що вони не містять вбудованого екрана і для перегляду зображення конектора необхідно підключити мікроскоп до портативного приладу EXFO (наприклад MaxTester 720C), комп'ютера чи смартфона. Друга особливість мікроскопів FIP-400B серії пов'язана з аналізом багатоволоконних оптичних конекторів, для підключення до яких використовується насадка FIPT-400-MF з механічним перемиканням області перегляду поверхні конектора, що не так зручно, як повна автоматизація, реалізована в мікроскопі EXFO FIP-500.

З іншого боку, нова серія EXFO FIP-500, яка в даний час містить тільки одну модель, ідеально підходить для швидкого аналізу великої кількості багатоволоконних конекторів, оскільки повністю автоматизована і містить вбудований екран, потужний процесор та велику пам'ять.

Ця документація у форматі PDF містить найповніший опис можливостей мікроскопа для оптичних конекторів EXFO FIP-500, його технічних характеристик та режимів роботи:

Опис та характеристики мікроскопа EXFO FIP-500 (англійською) (7 стор; 3 МБ)

А тут можна знайти наші поради та іншу корисну інформацію на цю тему:

Тестування мереж 40G, 100G, 200G та 400G - докладний посібник

Як купити обладнання дешевше - знижки, спеціальні ціни, демо та б/в прилади

Для спрощення процесу вибору оптичного мікроскопа для оптоволокна Ви можете скористатися нашим досвідом та рекомендаціями. У нас більше 20 років практичного досвіду поставок і ми відразу зможемо відповісти на багато питань щодо моделей, опцій, термінів поставки, цін та знижок. Це збереже Ваш час та гроші. Для цього просто зателефонуйте нам або напишіть нам по E-mail і ми з радістю відповімо на Ваші запитання.