Модуль оптичного рефлектометра до 38 дБ EXFO FTB-7300D

Модуль оптичного рефлектометра ACCESS/METRO EXFO FTB-7300D

Код товару: 1000899

Під замовлення

Додайте товар у кошик. Наш спеціаліст погодить з Вами комплектацію, повідомить ціну та термін постачання.

Ціна за запитом

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модуль оптичного рефлектометра ACCESS/METRO EXFO FTB-7300 D OTDR призначений для тестування приватних мереж та мереж доступу FTTx, зокрема PON.

Серія модулів FTB-7300D оптимізована для тестування PON і володіє широким динамічним діапазоном, до 9 дБ, що дозволяє проводити тестування розгалужувачів з втратами до 16 дБ. Модулі FTB-7300D мають найменші мертві зони у своїй області: мертва зона за подіями: 1 м та мертва зона по загасанню: 4,5 м для одномодових та багатомодових волокон.

Модулі оптимізовані для обох типів волокон багатомодових 50 мкм і 62,5 мкм.

 

 

Модуль оптичного рефлектометра FTB7300D сумісний з EXFO FTB-400, EXFO FTB-200 і EXFO FTB-100B.

 

Технічні характеристики модулів оптичного рефлектометра EXFO FTB-7300D

 

 

Модифікації модулів оптичного рефлектометра EXFO FTB-7300D

- FTB-7300D-002B-XX (SM OTDR Module, 1310 nm, 38 dB (9/125 µm))
- FTB-7300D-003B-XX (SM OTDR Module, 1550 nm, 37 dB)
- FTB-7300D-004B-XX (SM OTDR Module, 1625 nm, 35 dB (9/125 µm))
- FTB-7300D-023B-XX (SM OTDR Module, 1310/1550 nm, 38/37 dB 125 µm))
- FTB-7300D-034B-XX (SM OTDR Module, 1550/1625 nm, 37/35 dB (9/125 µm))
- FTB-7300D-234B-XX (SM OTDR Module, 1310 1625 nm, 38/37/35 dB (9/125 µm))
- FTB-7300D-236B-XX (SM OTDR Module, 1310/1490/1550 nm, 38/34/37 dB (9/125 µm))

 

Гарантія:
1 рік. Можливе продовження терміну гарантії до 3 років.