Серія рамкових антен для магнітного поля до 400 МГц Aaronia MDF

Рамкові антени для магнітного поля Aaronia серії MDF: пасивні моделі MDF 560 (до 60 МГц) та MDF 9400 (до 400 МГц) та активні моделі MDF 930X (до 30 МГц), MDF 960X (до 60 МГц) та MDF МГц).

КОРОТКИЙ ОПИС

Антени серії Aaronia MDF призначені для пошуку джерел магнітного поля, а також вимірювання параметрів магнітного поля цих джерел. Серія Aaronia MDF складається з п'яти моделей: двох пасивних моделей (без підсилювача): MDF 560 та MDF 9400, а також трьох активних моделей (зі знімним підсилювачем): MDF 930X, MDF 960X та MDF 50400X. Повний частотний діапазон, що перекривається серією MDF, лежить у межах від 9 кГц до 400 МГц.

Живлення підсилювача виконується від вбудованого акумулятора, який забезпечує від 3 до 4 годин безперервної роботи або зовнішнього USB адаптера. Кожен підсилювач містить в незалежній пам'яті набір своїх калібрувальних коефіцієнтів, який може бути рахований через USB. Повний опис всіх характеристик антен серії MDF Ви можете завантажити нижче на цій сторінці в розділі Документація.

Основні характеристики:
Частота: 500 кгц – 60 МГц (пасивна модель MDF 560).
Частота: 9 кгц – 400 МГц (пасивна модель MDF 9400).
Частота: 9 кгц – 30 МГц (активна модель MDF 930X).
Частота: 9 кгц – 60 МГц (активна модель MDF 960X).
Частота: 500 кгц – 400 МГц (активна модель MDF 50400X).
Знімні підсилювачі: 35 дБ (MDF 930X), 25 дБ (MDF 960X) та 40 дБ (MDF 50400X).
Висока чутливість та спрямованість. Конектор: SMA(f).
Габарити: 180 x 180 x 50 мм (моделі MDF 560 та MDF 9400).
Габарити: 180 x 180 x 85 мм (моделі MDF 930X, MDF 960X та MDF 50400X).
Маса: 0,18 кг чи 0,36 кг (залежить від моделі). Робоча температура: від -40 до +60°С.
Універсальні антени для пошуку та вимірювання магнітних полів

Потрібна антена для магнітного поля від 1 Гц? Дивіться серію Aaronia MagnoTRACKER.
Бажаєте подивитись повний список? На цій сторінці є все, щоб вибрати вимірювальну антену.

Діаграма спрямованості рамкових антен Aaronia MDF

Діаграма спрямованості антен серії Aaronia MDF у горизонтальній площині показана на малюнку нижче. Завдяки такій діаграмі та частотному діапазону антени серії MDF ідеально підходять для пошуку джерел небажаних електромагнітних випромінювань, у тому числі для завдань ТЗІ (технічного захисту інформації), а також для проведення попередніх випробувань ЕМС.

Антени серії Aaronia MDF сумісні з будь-яким аналізатором спектра чи вимірювачем потужності відповідного частотного діапазону. А за допомогою коефіцієнтів перерахунку результати вимірювань приладів можуть бути представлені безпосередньо в одиницях dBA/m.

Типова діаграма спрямованості в горизонтальній площині рамкових антен Aaronia MDF
Типова діаграма спрямованості рамкових антен Aaronia MDF.

Відмінності пасивних моделей антен Aaronia MDF від активних моделей

Багато практичних завдань пов'язані з вимірюванням дуже слабких магнітних полів. У таких випадках наявність підсилювача дозволяє суттєво збільшити чутливість антени і уможливити вимірювання навіть найслабших сигналів. У серії рамкових антен MDF є дві чисто пасивні моделі (MDF 560 та MDF 9400), вид збоку яких показано на цій фотографії зліва. Також у серії антен MDF є три активні моделі (MDF 930X, MDF 960X та MDF 50400X), які комплектуються знімним підсилювачем. Вид збоку активних антен показано на цій фотографії праворуч. Підсилювач містить вбудований акумулятор, який заряджається через роз'єм USB.

Вид збоку пасивної антени (ліворуч) та активної антени (праворуч) серії Aaronia MDF
Вид збоку пасивної антени (ліворуч) та активної антени (праворуч) серії Aaronia MDF.

Транспортні кейси для безпечного перевезення антен Aaronia MDF

Будь-яка вимірювальна антена потребує акуратного звернення, особливо при її перевезенні. Кращий спосіб забезпечення безпеки антен - це спеціальні транспортні кейси. Тому всі активні антени серії Aaronia MDF поставляються в комплекті з вологозахищеним кейсом, в якому розміщується сама антена, підсилювач, а також додаткові аксесуари. Пасивні антени серії MDF (моделі MDF 560 та MDF 9400) поставляються без кейсу, але можна замовити додатково.

На цій фотографії показаний зовнішній вигляд транспортувального кейсу для рамкових антен Aaronia MDF. Зверніть увагу, що в кейсі є місце для двох антен серії MDF і двох ручок-тримачів.

Розміщення двох антен серії Aaronia MDF у транспортному кейсі
Розміщення двох антен серії Aaronia MDF у транспортному кейсі.

Ця документація у форматі PDF містить найповніший опис можливостей рамкових спрямованих антен для магнітного поля Aaronia серії MDF, їх технічних характеристик та режимів роботи:

Опис рамкових антен Aaronia MDF (англійською) (5 стор.; 1 МБ)

А тут можна знайти наші поради та іншу корисну інформацію на цю тему:

Огляд портативних радіочастотних аналізаторів Anritsu

Усі моделі аналізаторів спектру

Як купити обладнання дешевше - знижки, спеціальні ціни, демо та б/в прилади

Для спрощення процесу вибору вимірювальної антени Ви можете скористатися нашим досвідом та рекомендаціями. У нас більше 20 років практичного досвіду поставок і ми відразу зможемо відповісти на багато питань щодо моделей, опцій, термінів поставки, цін та знижок. Це збереже Ваш час та гроші. Для цього просто зателефонуйте нам або напишіть нам по E-mail і ми з радістю відповімо на Ваші запитання.